رفتن به مطلب

✠ قوانین بخش مسابقات تالار ✠


پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستانی که قصد برگزاری مسابقه داشتند ابتدا مطالب این تاپیک رو با دقت مطالعه کنند ، سپس با یکی از اعضا تیم مدیریت تالار هماهنگی لازم رو داشته باشند. 

 

1. کاربرانی که برای درخواست مجوز به یکی از مدیران پیام می دهند باید پروسه انجام مسابقه را برای مدیر مربوطه تشریح کنند و زمان آغاز و پایان مسابقه با کمترین تقریب قید شود. (در صورت چند مرحله بودن هر مرحله بصورت تفکیک شده شرح داده شود)

2. برگزارکننده یا برگزارکنندگان و مسئولین اجرائی مسابقه در مسابقاتی که باعث تبانی و فاش شدن اسامی شرکت کنندگان می شود حق شرکت در مسابقه را نخواهند داشت !

پ.ن: هنگام دریافت مجوز مسئول برگزاری باید این بند را از مدیریت جویا شود.

3. شخص برگزار کننده الزامی است که جوایز اهدایی به نفرات برتر را از پیش تعیین نموده باشد .
در رابطه با محبوبیت در صورت لزوم با مدیریت تالار در میان گذارد و قرار دادن محبوبیت به عنوان جایزه از سوی خود کاربر غیر قانونی خواهد بود ؛ همچنین محبوبیت صرف به عنوان جایزه مسابقه پذیرفته نخواهد بود . 

پ.ن1: جوایز اهدایی از سمت برگزارکننده باید توسط تیم مدیریت مورد تایید قرار گیرد.

پ.ن2: در مواردی که برگزار کننده از اهدا جوایز معین شده سر باز زد و در طی 7 روز پس از اتمام مسابقه مورد نظر جوایز را به نفرات برتر اهدا نکرد شخص برگزار کننده به مدت 30 روز محرومیت از ارسال پست در تالار شامل حالش شده و هیچگونه عذر و بهانه ای قابل قبول نخواهد بود.(در مواردی که اهدا جوایز زمان بر خواهد بود با دلیل معتبر هنگام دریافت مجوز باید با تیم مدیریت هماهنگی لازم صورت گیرد.
 

4. حداقل ارسالی برای برگزاری مسابقه 500 ارسالی می باشد و شخص برگزار کننده باید بیشتر از 4 ماه از فعالیت وی در تالار گذشته و حداکثر دارای 5 درجه هشدار باشد. ( تبصره )

5. افرادی که مجوز برگزاری مسابقه به آنها داده شده باشد و در اجرا مسابقه اختلالی به وجود بیاد یا به هر بهانه ای مسابقه در مهلت مقرر و شرح داده شده برای مدیر مربوطه به اتمام نرسد کاربر مورد نظر مشمول 30 روز محرومیت از ارسال پست ، 2 درجه اخطار و کسر 100 واحد محبوبیت خواهد شد.

6. افرادی که مسابقه ای بدون هماهنگی برگزار کنند تاپیک مربوطه قفل و حذف خواهد شد و طبق بند مربوط به تاپیک بی محتوا با آنان برخورد خواهد شد و در صورتی که کاربر بدون هماهنگی با ناظرین مسابقه برگزار کرده و ادعا کند مجوز دارد 7 روز محرومیت از ارسال پست شامل حال آنها خواهد شد.

7. ممکنه بعضی از مسابقات به شکلی باشه که شرکت کنندگان در مسابقات باید مخفی بمونند اینجور مواقع اگر کسی اطلاع بده که کدوم گزینه اون شخص مورد نظر هست از مسابقه حذف میشه .

8. در مسابقات به رفاقت رای ندید و به کسانی که واقعا حقشون هست رای بدید تا مسابقات جذاب بشه .

9. تبلیغ در پیام خصوصی ، پروفایل ، تاپیک مسابقه و تاپیک های دیگر یا اشاره در امضا، درون بازی در پیام خصوصی و هر شکل دیگری ممنوع هست و در صورت انجام این تخلف فرد متخلف از مسابقه حذف میشه .

پ.ن: در صورتی که شخصی در جهت منافع فرد حاضر در مسابقه تبلیغ داشته باشد (بر اساس موارد مطروحه در بند فوق الذکر) با فرد تبلیغ کننده برخورد خواهد شد و وی مشمول 15 روز محرومیت از ارسال پست خواهد گردید.

 

مسابقات با هدف افزایش صمیمیت ها و در محیطی دوستانه برگزار می شوند ؛ بیاید با رعایت موارد لازم و قوانین حاکم مسابقاتی جذاب و دیدنی را شاهد باشیم.
 

با تشکر ؛ تیم مدیریت تالار 

لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...